Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

E-Toptan.com bir Ender Grup kuruluşudur.

Ender Grup 1968 yılında Siirt ilinde ticaretin temel taşlarını oluşturup, 1969 yılında Van ilinde toptan ve perakende gıda satışını sürdürüp 1973 yılında Hakkari ilinin Yüksekova ilçesine taşınarak toptan ve perakende gıda sektöründeki faaliyet alanına hazır giyimi de katmıştır. 20 yıl bu alanlardaki hizmetini devam eden Ender Grup Anadolu’nun çeşitli illerinde faaliyetlerini sürdürürken iş ahlakı ve kalite anlayışıyla çevresinde yüksek bir saygınlık kazanmıştır.

Ender Grup potansiyelini daha geniş pazarlarda gerçekleştirmek düşüncesiyle girişimlerini 1994 yılında İstanbul Toptancılar Sitesi Rami’de faaliyetlerine devam edip, 1999 yılında ise Efor marketleri ile perakende sektöründe büyümeyi, ancak büyürken hem ülke ekonomisine katkı sağlamayı hem de istihdam sağlamayı hedefleyerek, mağaza sayısını da yaygınlaştırarak gıda ve perakende sektöründe önemli başarılar elde etmiştir.

Ender Grup, 2000 yılında Ender Gıda dağıtım organizasyonunu kurarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında sektöründe lider firmalar ile iş ortaklığına başlamıştır. Ender Gıda depo alanları, araç filosu ve nitelikli işgücü ile müşterilerinin beklentilerini istenen zaman ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılayarak satış ve dağıtım konusunda 20 yıllık bir deneyimi temsil etmektedir.

Ender Gıda kurulduğu günden beri dünyanın çeşitli ülkelerinde bilinirliğe sahip iş ortaklarına ait ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. İş ortaklarıyla sektörde lider olmayı hedefleyen, gıda, temizlik ve kozmetik ürünlerinin satış ve dağıtımında İstanbul genelinde 6 bin noktaya ulaşan hizmet ağıyla her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Faaliyet gösterdiği alanlarda müşterilerini, iş ortaklarını her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren, lider ve güvenilir, satış ve dağıtım şirketi oldu. Müşterilerinin ve iş ortaklarının değişen yaşam şekilleri ve ticari gereksinimlerine uyum sağlayan hizmet ve uygulamaları geliştirerek en yüksek katma değeri oluşturarak , kuruluşundan bugüne kadar bulunduğu tüm sektörlerdeki kaliteli ve sağlıklı ürünleri, başarılı çalışma ekibiyle sunmayı ve sektördeki değişime ve gelişime öncülük etmeyi kalite anlayışı olarak benimsedi.

Misyonumuz

Faaliyet göstermiş olduğumuz alanlarda müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider ve güvenilir satış ve dağıtım şirketi olmak.

Vizyonumuz

Teknolojiyi ve güçlü insan kaynağımızı entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir maksimum faydayı sağlamak.